Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید
همگامان ایمن طب اروند

همراه ما باشید

پروژه ها و همگامان ایمن طب اروند

کیفیت معاینات سلامت شغلی تمامی سازمانها، شرکتها، ادارات دولتی و خصوصی را با بهره مندی از تیم پزشکی با تجربه، متعهد و متخصص در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته تضمین می کنیم.

پروژه ها و همگامان ایمن طب اروند

رضایت سازمانها

نظرسنجی از مدیران

مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند با دریافت گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان تعهد خود را نسبت به رعایت حقوق بنیادی مصرف‌کننده اعلام می نماید.
پنج اصل رعایت حقوق بنیادی مصرف کننده عبارت‌است از: حق حمایت از بهداشت، سلامت و ایمنی، حق حمایت از منافع مالی، حق حمایت از منافع حقوقی، حق حمایت از نمایندگی در مشارکت و حق اطلاعات و آموزش می باشد.
خدمات تشخیصی و غربالگری
۰%
سرعت جوابدهی
۰%
رفتار و برخورد با مراجعین
۰%

نظرات مشتریان

Client Photo
نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر

رفتار کارکنان مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند بسیار دوستانه بود. بارها شاهد بودیم بعد از انجام پروژه و تسویه حساب به ما مشاوره های مفیدی دادند و تعهد اخلاقی این مرکز ستودنی است.

Client Photo
فولاد جهان آرا اروند

امیدوارم همه هموطنان عزیزم در هر حرفه ای که زحمت میکشند همانند کارکنان مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند با انگیزه و بازده بالا کار کنند، تا ایرانی سرافراز داشته باشیم. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید.

Client Photo
سازمان منطقه آزاد اروند

بهره مندی از مشاوره های سودمند در زمینه طراحی معاینات در کنار اخلاق حرفه ای ،صداقت، پاسخگویی همیشگی و امانتداری از شاخصه های بارز مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند می باشد.

Client Photo
شرکت تولیدی رینگ سایپا

نظم ، دقت ،پیگیری ، سرعت و اخلاق حرفه ای، کلماتی هستند که میتوانند تیم پزشکی متخصص و حرفه ای مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند را در انجام امور معاینات دوره ای طب کار توصیف نمایند.

Client Photo
بیمارستان ولیعصر خرمشهر

مهارت های دلسوزانه و متعهدانه پزشک متخصص طب کار و تعصب به کار و آرامش کاری تیم مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند واقعاً شایسته تقدیر و تشکر هست، آرزومند موفقیت روزافزون این تیم منسجم هستیم.