Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

دریافت پروانه بهره برداری و مسئول فنی

تبریک به همه همشهریان آبادانی و خرمشهری عزیز و بزرگوار

 

 

بعد از مدتها تلاش و انتظار سرانجام پروانه بهره برداری و مسئول فنی مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند واقع در شهرستان خرمشهر توسط دانشکده علوم پزشکی و معاونت درمان آبادان صادر شد.
امید است تا بتوانیم در راستای ارائه خدمات سلامت شغلی و بهداشت محیط کار در حوزه دانشکده علوم پزشکی و معاونت بهداشت آبادان گامی درست جهت رضایت شاغلین محترم برداریم و در آینده با توسعه موسسه های پزشکی بتوانیم در سایر زمینه های پزشکی و بهداشتی به همشهریان عزیز خدمت کنیم.
مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند اولین مرکز تخصصی طب کار در شهرستان خرمشهر می باشد، که با تهیه دستگاههای پیشرفته و بروز دنیا و مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت و درمان ایران در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ موفق به اخذ موافقت اصولی شده است و بعد از انجام بازدیدهای لازم توسط دانشکده علوم پزشکی و معاونت درمان آبادان در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ پرونده این مرکز در کمیسیون دانشکده مطرح و تایید شد که به موجب آن پروانه بهره برداری و مسئول فنی صادر شد.
پرونده مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند پس از دریافت پروانه بهره برداری و مسئول فنی به واحد سلامت کار معاونت بهداشت آبادان جهت بازدید و درخواست مجوز فعالیت سلامت شغلی ارائه شد.
با صدور مجوز فعالیت سلامت شغلی توسط معاونت بهداشتی آبادان رسماً مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند اجازه شروع به کار و انجام معاینات سلامت شغلی در حوزه دانشکده علوم پزشکی و معاونت بهداشت آبادان را خواهد داشت.

 

 

۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها