Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای سال ۱۳۹۷

مشارکت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند در همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای به میزبانی معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان که در روز دوشنبه مورخ: ۱۳۸۷/۰۲/۱۰ در این شهرستان برگزار شد.

 
    
همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای به میزبانی معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور معاون بهداشت، معاونین و مدیران حوزه بهداشت و معاونت آموزشی، روسای مراکز بهداشت تابعه دانشکده، رییس اداره بهزیستی، اداره کار و امور اجتماعی، اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت پالایشگاه نفت آبادان، مدیر بهداشت و ایمنی سازمان منطقه آزاد اروند، تشکل‌های کارگری و کارفرمایی، متخصصین طب کار و کارشناسان بهداشت حرفه‌ای منطقه در محل هتل کاروانسرای این شهرستان برگزار شد.
سخنرانان این همایش، دکتر خالق جو، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان، دکتر ایثاری رییس اداره بهزیستی، مهندس مزارعی و خانم مهندس تاج زاده بودند.
آسیب‌های جسمی کودکان کار، بهداشت حرفه‌ای در صنایع، لزوم توجه به کودکان کار از جمله موارد مطرح شده در این آیین بودند.
خوانش بیانیه وزیر بهداشت در خصوص روز بهداشت حرفه‌ای از جمله قسمتهای اجراشده در این برنامه بود.
تقدیر از ۲۵ نفر از فعالان این عرصه در حوزه بهداشت از جمله مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند و ۳۰ نفر در حوزه صنایع نیز در همایش یادشده اجرایی شد.
گفتنی است شعار امسال روز جهانی ایمنی و بهداشت:«نسل ایمن و سالم با ایمنی و بهداشت کارگران جوان و خاتمه دادن به کار کودکان» تعیین شده است.

 

تصاویر

۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها