Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

مدال و نشان اعتماد ملی بر سینه تیم پزشکی ایمن طب اروند

مدال و نشان اعتماد ملی بر سینه تیم پزشکی ایمن طب اروند

مدال و نشان اعتماد ملی بر سینه تیم پزشکی ایمن طب اروند

مدال و نشان اعتماد ملی و پرچم حمایت از حقوق مصرف کنندگان روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه سال ۱۳۹۷ به مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند اعطا شد.

 

جوایز برگزیدگان و چهره های ماندگار ایران پس از احراز صلاحیت لازم، در مراسم اختتامیه کنفرانس راهبردی کسب و کار که در تاریخ ۲۲ آذرماه سال ۱۳۹۷ در مرکز همایشهای بین المللی کیش با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری، چهره های سرشناس علمی و دانشگاهی، کارآفرینان و نخبگان صنعت و اقتصاد کشور و در جمع اصحاب رسانه طی تشریفاتی رسمی و در قالب تندیس و مدال و چندین گواهینامه به مدیریت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند جناب آقای مهندس حمزه بالدی اعطا شد.

 

در این اجلاس که توسط بنیاد جهانی علوم پایه توسعه مدیریت (EFMD) در مرکز همایشهای بین المللی جزیره کیش برگزار شد پس از احراز صلاحیت جوایز و گواهینامه های ارزنده ذیل به مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند اعطا شد.

 

تندیس و گواهینامه کنفرانس مدیریت راهبردی کسب و کار
نشان اعتماد ملی
پرچم و نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و سوگندنامه تعهد به مشتری مداری
گواهینامه و کارت عضویت بنیاد جهانی علوم پایه توسعه مدیریت (EFMD)
گواهینامه عضویت در بنیاد چهره های ماندگار ایران
گواهی عضویت در انجمن مدیران کارآفرین
پروانه عضویت در انجمن کیفیت و بهره وری ایران
گواهینامه رعایت اصول بهداشتی و ایمنی از سازمان اروپایی CE
گواهینامه عضویت در بنیاد مدیران سازمان همکاری کشورهای اسلامی

 

گفتنی است بنیاد جهانی علوم پایه توسعه مدیریت (EFMD) یک سازمان بین‌المللی مستقر در بروکسل است که به‌عنوان یکی از بزرگترین انجمن‌های مدیریتی با بیش از ٨٠٠ سازمان عضو از دانشگاه‌ها، کسب‌وکارهای گوناگون و گروه‌های مشاوره از ٨١ کشور جهان همکاری می‌کند.
لازم بذکر است این بنیاد اروپایی در راستای توافق همکاری با سازمان ملل و اشاعه و تشویق توسعه کسب‌وکار توام با توجه به مسئولیت‌های اجتماعی، همایش کسب معتبرترین جایزه مدیریتی اروپا را در کشورهای عضو سازمان ملل برگزار می‌کند. بنابر اعلام بنیاد توسعه مدیریت، به درخواست نمایندگی این بنیاد در ایران و در پرتو تعاملات برقرار شده پس از برجام، برای نخستین بار و مبتنی بر استانداردهای مدیریتی اروپا این همایش در ایران نیز برگزار شد.
شایان ذکر است جایزه بنیاد توسعه مدیریت که به جایزه نوبل مدیریت نیز مشهور شده است، هرساله به رهبران و مدیرانی اعطا می‌شود که توانسته‌اند نقش مؤثری را در توسعه کسب‌وکار خود با لحاظ کردن مسئولیت‌های اجتماعی ایفا کنند.

 

۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها