Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

شرکت اکسیر صنعت باختری

شرکت اکسیر صنعت باختری

اکسیرصنعت (سهامی خاص) شرکتی است صد در صد خصوصی با ماهیت مهندسی، خرید، ساختمانی و نصب که با هدف مشارکت موثر در اجرای پروژه های ملی کشور و با بهره گیری از مهارت و تخصص متخصصین مجرب ایرانی بمنظور ارائه خدمات مدیریت پروژه، مهندسی، تامین تجهیزات، ساخت، اجرای فعالیتهای ساختمانی، نصب و راه اندازی در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردیده است. اکسیرصنعت از بدو تاسیس با استفاده از سیستمهای مناسب و نوین مدیریت و مهندسی توانسته است در بازار پر رقابت امروز جایگاه مناسبی برای خود در صنعت کشور فراهم آورد. اکسیرصنعت با به کارگیری بیش از ۳۰۰ نیروی مجرب و کارآمد و با در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته در بیش از ۲۰ پروژه ملی کشور حضور مستقیم و فعال داشته است و از اینرو یکی از پیمانکاران پر تلاش بخش خصوصی در کشور بشمار می آید.

 

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت
شرکت اکسیر صنعت باختری شرکتی با ساختار EPC است که عمده ترین وظیفه اش ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه اجرای پروژه های نیروگاهی، نفت وگاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، سیمان و صنایع می باشد. این شرکت با استفاده از توانمندی نیروهای انسانی کارآمد و فراهم آوردن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری وارائه آموزشهای لازم تلاش در راستای دسترسی به اهداف کلان زیر می نماید:
۱- ارتقاء و تامین رضایت مندی مشتریان و جلب اعتماد آنها از طریق بهبود مستمر کیفیت.
۲- تعهد به اجرای پروژه ها در زمان تعیین شده و با کیفیت مورد نظر.
۳- کسب سهم بیشتر بازار داخلی و تلاش جهت ورود به بازار بین المللی.
۴- افزایش توان فنی و تجهیزاتی و استفاده بهینه از منابع با بهره گیری از تکنولوژی های روز.
۵- افزایش رضایتمندی کار و ارتقاء بهره وری عملکرد کارکنان.
۶- تلاش در جهت ارتقاء انگیزه،توسعه فرهنگ مشارکت در منابع انسانی بعنوان ارزشمند ترین سرمایه شرکت.
۷- تعهد به استفاده بهینه از منابع ملی و حفظ محیط زیست.
۸- ارتقاء عملکرد ایمنی و کاهش حوادث ناشی از کار و حوادث شغلی.
مدیریت به منظور تحقق اهداف فوق، سیاست و فعالیت های شرکت را براساس استقرار ، اجراء و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ISO9001:2008 قرار داده و همواره منابع مورد نیاز آن را تامین می نماید . کارکنان مهمترین سرمایه شرکت هستند و جهت تحقق اهداف خط مشی مسئول بوده و ملزم به اجرای آن می باشند و همواره اقدامات لازم را جهت حفظ و بهبود سیستم مدیریت کیفیت بعمل می آورند. مدیریت با برگزاری جلسات توجیهی وبا اطلاع از نتایج ممیزیها و نظرات مدیران در جلسات مختلف از جمله جلسه بازنگری مدیریت از درک خط مشی و برنامه های کیفیتی واهداف آن توسط پرسنل آگاه شده و در صورت نیاز خط مشی مزبور را مورد بازنگری قرار می دهد و اعتقاد دارد که با بکار گیری و اجرای استاندارد مذکور به اهداف تعیین شده دسترسی پیدا خواهد نمود.

 

 آدرس: دفتر مرکزی : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از چهار راه طالقانی ، کوچه فرهنگ حسینی ، پلاک ۴۲ ، واحد ۹ -۱۰
 ایمیل: Info@exirsanat.com
 کد پستی: ۱۵۹۳۶۶۳۸۳۳
 تلفن: ۹۱-۸۸۹۳۰۲۸۷-۹۸۲۱+
 فکس: ۸۸۹۱۱۸۳۰-۹۸۲۱+
وبسایت: http://exirsanat.com
۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها