Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

شرکت تولید رینگ سایپا

شرکت تولید رینگ سایپا

 

معرفی شرکت
شرکت تولید رینگ سایپا عضو گروه خودرو سازی سایپا میباشد. این شرکت در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار در منطقه آزاد صنعتی اروند واقع در شهرستان خرمشهر تأسیس و در سال ۱۳۸۰ رسماً تولید خود را آغاز نموده و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد.
واقع شدن شرکت در محدوده صنعتی منطقه آزاد اروند و دسترسی کامل به کلیه امکانات حمل ونقل از قبیل : ریلی ، هوایی ، زمینی و آبی، این شرکت را منحصر بفرد و متمایز از سایر قطعه سازان داخلی نموده است.
این شرکت با برخورداری از ماشین‌آلات پیشرفته تولید رینگ فولادی چرخ خودرو و نیروی کارآمد و جوان، قابلیت تبدیل شدن به رینگ‌ساز برتر کشور را دارا می‌باشد. با توجه به مساحت زیاد زمین شرکت ، امکان ایجاد طرح‌های توسعه‌ای نیز فراهم می‌باشد.
شرکت تولید رینگ سایپا از سال ۱۳۸۳ حرکت بسوی تعالی را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۴ توانست در مسیر تعالی لوح برنزین گروه را به خود اختصاص دهد. این موفقیت بدین جا متوقف نشد و در سال ۱۳۸۵ موفق به دریافت تندیس زرین تعالی سازمان و کسب رده دوم در میان سایر قطعه سازان گروه گردید.
کسب استانداردهای بالای صنعت خودرو در کشور، کسب تعهد نامه های مختلف در راستای خدمت به جامعه و ایجاد و توسعه زمینه‌های رشد سرمایه‌های انسانی باعث شده که در این برهه از زمان، با تدوین استراتژیهای کلان خود، بسمت تعالی گام بردارد. التزام مدیریت به امر سرآمدی در سازمان گویای همین مطلب است.
افزایش امتیازات ارزیابی الگوی تعالی سازمان از ۱۸۶ به ۳۰۲ امتیاز و کسب مقامهای اول و دوم و گواهی اهتمام به تعالی از جمله افتخارات شرکت در امر تعالی سازمانی می‌باشد. ما معتقدیم باید روح تعالی را در شرکت ایجاد کرده و به سمت آن گام برداریم.

 

تماس با شرکت تولید رینگ سایپا
سایت تهران: تهران، بزرگراه فتح (جاده‌ی قدیم کرج)، کیلومتر ۱۸، مجتمع صنعتی سازه‌گستر (کفش ملی سابق)
تلفن سایت تهران: ۱۳-۴۶۰۷۹۵۱۲ (۰۲۱) , فکس : ۴۶۰۷۹۴۵۴ (۰۲۱)
سایت خرمشهر: خرمشهر، منطقه آزاد اروند، کیلومتر ۷ جاده خرمشهر – اهواز ( جاده امام صادق ع )
تلفن سایت خرمشهر: ۵۳۵۴۷۷۵۰-۰۶۱
پست الکترونیکی: Info@Kswco.com
وبسایت: http://www.kswco.com
۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها