Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا با بهره گیری بیش از ۴۰۰ کارشناس و مدیر مجرب در حفاظت از حقوق و منافع مالکان کشتی و تکریم مشتریان و ارباب رجوع در منطقه برترین می باشد. این شرکت در چهار چوب قراردادهای نمایندگی با رعایت استانداردهای بین المللی مبادرت به ارائه خدمات در قالب نمایندگی محلی (Full Agency Service  ) حافظ منافع مالکان کشتی ( OPA) و نماینده اجاره کنندگان کشتی (Charterer’s  Agent) فعالیت می نماید.
این شرکت با بهره گیری از شبکه گسترده شعب نمایندگی در کلیه بنادر جنوبی کشور علاوه بر ارائه خدمات نمایندگی به شرکتهای حمل کانتینری، حمل فله، کشتیرانی والفجر و دیگر شرکتهای گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و اخذ نمایندگی خطوط کشتیرانی داخلی و خارجی بویژه در بنادر ایران و ارائه خدمات به کشتیها ، عقد قرارداد حمل کالا با شرکتها ، سازمانها ، موسسات دولتی و غیر دولتی برای صادرات و واردات ، حمل  و نقل هر گونه کالای مجاز در داخل و خارج کشور ، ترانزیت کالا ، شرکت در مناقصه و مزایده ها ، صادرات خدمات کشتیرانی به مشتریان در ارائه خدمات پرسنلی به کارکنان دریایی کشتیها ، تدارکات فنی و تهیه آذوقه مورد نیاز کشتیها ، تامین آب و سوخت مورد نیاز کشتیها ،نظارت بر عملیات تخلیه ، بارگیری و بارشماری کالا ، هماهنگی با شرکتهای تعمیراتی و موسسات و ارگانهای ذیربط جهت بازرسی از کشتی و کالا ، تسویه و ترخیص کالا در بنادر ، هماهنگی با گمرک و سازمان بنادر، عملیات صادرات کانتینری و دیگر عملیات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت نیز پیشتاز می باشد.
شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا بطور متوسط سالیانه بر عملیات بیش از ۱۰۰۰ فروند کشتی ورودی و خروجی به بنادر ایران در قالب سفرهای منظم و موردی نظارت می نماید . شعب عملیاتی این شرکت در بندر عباس ، بندر امام خمینی (ره) ، بندر بوشهر ، بندر خرمشهر ، بندر عسلویه ، بندر چابهار و مشهد مقدس فعالیت دارند. در راستای مشتری مداری و در جهت پیشبرد فعالیتهای مجموعه : شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در خصوص نحوه ارائه خدمات به مشتریان محترم ، در کلیه سطوح شرکت متناسب با نیاز مشتریان بوده و این شرکت به نمایندگی از خطوط کشتیرانی اقدام به ارائه خدمات کانتینری در بخش واردات ، صادرات ، ترانزیت و ارائه خدمات عملیات بازرگانی می نماید.

 

امور صادرات
این واحد ارائه دهنده خدمات صادرات کانتینری از بنادر جنوبی کشور به مقاصد شمال چین ، جنوب چین ، آسیای جنوب شرقی ، کره جنوبی ، شبه قاره هند ، پاکستان و بنادر حوزه خلیج فارس می باشد.
واحد امور صادرات پیش نویس بارنامه را تهیه و به مشتریان جهت تایید نهایی ارائه می نماید. طی این فرایند کلیه خدمات اسنادی مورد نیاز مشتریان، پیش و پس از بارگیری کانتینرهای صادراتی در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می گردد.
در راستای تسهیل ارائه خدمات به مشتریان صادر کننده و افزایش رضایت آنها در فرآیندهای اداری صادرات، این واحد با بهره گیری از سیستمی یکپارچه در میان تمامی شعب ایران و کشورهای مقصد، مشتری را همراهی نموده و از بوکینگ کانتینر تا زمان صدور ترخیصیه در بندر مقصد پاسخگوی یکایک درخواستهای مشتریان خود میباشد.

 

امور خدمات مشتریان و واردات
شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در بخش های گوناگون با اتخاذ روشهای حرفه ای به ارائه نیازهای مشتریان گام برداشته و این امر در ابتدا مورد رضایت مشتریان و در نهایت موجبات بازدهی مجموعه کشتیرانی را به همراه داشته است .
ازاین رو توسط کارشناسان مجرب  با ارائه خدمات به مشتریان در زمینه های اخذ تعهدات واگذاری کانتینرهای وارداتی و صادراتی ، صدور ترخیصیه و ارائه قبض انبار محمولات وارداتی و ارائه قبض انبارهای ترانزیتی اقدام نموده و موجبات هرگونه خدمات و مشاوره های مورد نیاز مشتریان در عرصه حمل ونقل را فراهم آورده است .
همچنین امور خدمات مشتریان با به کارگیری از سیستم پرسش و پاسخ و نظر سنجی نسبت به شناسایی نیاز مشتریان خود اقدام نموده و موجبات فراهم آوردن نیازهای مشتریان را مهیا مینماید.

 

زمینه فعالیت بطور کامل
خدمات نمایندگی در کلیه بنادر جنوبی کشور
خدمات بازرگانی و عملیاتی در تهران و شعب
عملیات کانتینری در کلیه بنادر جنوبی کشور
تامین آب و سوخت مورد نیاز کشتی ها
خدمات پرسنلی و درمانی به کارکنان دریایی

 

دفتر مرکزی تهران
واحد بازرگانی دفتر مرکزی تهران در دو بخش امور صادرات و امور خدمات مشتریان  و واردات ، خدمات مورد نیاز مشتریان را به شرح ذیل ارائه می نماید.

 

شعبه خرمشهر
بندر خرمشهر به جهت واقع شدن در مجاورت خلیج فارس و کشور عراق، از اهمیت استراتژیک اقتصادی، تجاری و سیاسی ویژه‌ای برخوردار است. این شهر در انتهایی‌ترین نقطه استان خوزستان قرار گرفته و اسکله‌های آن در کرانه‌های رودخانه اروندرود جای گرفته‌است. امروزه بندر خرمشهر بعنوان بزرگترین بندر کانتینری در مناطق آزاد کشور با بهره برداری از امکانات و تسهیلات بندری موجود( ترمینال کانتینری ، گنتری کرین ، موبایل کرین ، گاتوالد ، ریچ استاکر ، تاپ لیفت و …) ، قابلیت پذیرش شناورهای فیدری ، کانتینری و همچنین شناورهای فلزی ، دوبه ، بارج و لنج باری تا حداکثر ظرفیت ۴۰۰۰ تن را دارا می باشد که پس از اتمام پروژه افزایش ظرفیت اسکله ، امکان پهلودهی و عملیات تخلیه و بارگیری شناورهای فیدری با بهره برداری از فضای تعداد ۶ اسکله فعال فیدری و بیش از  ۱۰ اسکله بزرگ جهت پهلودهی سایر شناورها روزانه توان تخلیه ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تن بار را دارد. در حال حاضر حداکثر آبخور مجاز ورودی کشتی‌هایی که در آن پهلو می‌گیرند، به ۵/۴  متر می‌رسد که بر اساس برنامه های آتی سازمان بنادر و دریانوردی پس از انجام لایروبی رودخانه اروند به آبخور ۶ متر قابل ارتقا می باشد . همچنین شعبه بندر خرمشهر با توجه به استقرار بزرگترین پایانه مسافری دریایی کشور (پایانه بین المللی خلیج فارس) در این بندرقادر است خدمات  پذیرش و ارائه خدمات فنی ، تدارکاتی و بازرگانی به شناورهای  مسافری کاتاماران را ارائه داده و خدمات مطلوب به مسافرین کشتی ها  در مسیر خرمشهر به کویت و بالعکس و همچنین مسافرین / زوار محترم عتبات عالیات در مسیر خرمشهر به  بندر بصره و بالعکس را در قالب سرویس های منظم هفتگی بر اساس برنامه سفر شرکت های کشتیرانی را نیز ارائه نماید. همچنین این شعبه قادر است فعالیتهای بازرگانی (عملیات تخلیه و بارگیری ، خدمات مشتریان، صادرات و مرجوعی، بازاریابی و … ) ، فنی ، خدمات مسافری ، تامین سوخت ، آبرسانی و تدارکات کشتی ، خدمات کارکنان دریایی ، بازرسی ، غواصی و … را به کلیه شناورها ارائه نماید.

 

آدرس: خرمشهر ، انتهای بلوار ساحلی ، جنب پایانه مسافری دریایی بین المللی خلیج فارس  ، ساختمان کشتیرانی
تلفن:  ۵۳۵۲۰۷۳۰  و ۵۳۵۲۷۷۰۱-۰۶۱
فاکس: ۵۳۵۲۵۷۶۴-۰۶۱
پست الکترونیک: kho.com@ hdsac.net
وبسایت: http://www.hdsac.net
سایر شعب: شعبه بندر عباس، شعبه بندر  امام خمینی (ره)، شعبه بوشهر، شعبه عسلویه، شعبه چابهار، شعبه مشهد
۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها