Taking too long? Close loading screen.
به وبسایت مرکز تخصصی طب کار ایمن طب اروند خوش آمدید

شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس

شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس

شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس، با شماره ثبت ۳۳۶۰۳۴ در تاریخ ۲۳/۷/۱۳۸۷ تاسیس و فعالیت خود را در بخش های خدمات راهنمایی، یدک کشی، طنابگیری، جستجو و نجات دریایی، و مقابله با آلودگی آب دریا، تأمین شناورهای خدماتی، آب رسانی و سوخت رسانی، امداد و نجات و تعمیر و نگهداری در راستای انجام عملیات هدایت و راهبری کشتی های تجاری در بنادر کشور از نیمه دوم سال ۱۳۹۱ آغاز نمود.
این مجموعه با  اتکا  به دانش و تجربه نیروی انسانی متعهد و متخصص  و گنجینه علمی و عملی مدیران و راهنمایان خود و همچنین بهره مندی از  فناوری مدرن ضمن رعایت قوانین وضع شده توسط نهادهای مرتبط،  تلاش نموده خدمات شایسته ای را در بنادر کشور و به جامعه دریانوردی ارائه نماید.
این شرکت دارای شعب مختلف در بنادر کشور از جمله بندر امام خمینی(ره)، بندر شهید رجایی، بندر بوشهر، بندر عسلویه، بندر خرمشهر، بندر چابهار، بندر امیرآباد، بندر انزلی و بندر نوشهر به ارائه خدمات اقدام می نماید.

 

شعبه بندر خرمشهر
در منتهی الیه جنوب غربی جلگه خوزستان از زیر ساخت های مناسب بازرگانی برای مبادلات کالا برخوردار است.
استقرار بندر خرمشهر در کنار رود اروند، این بندر را به عنوان مسیر اصلی و پایانه مناسب برای سه کشور ایران، عراق و کویت در مبادلات تجاری معرفی می نماید.
بندر خرمشهر یکی از بنادرکانتینری کشور در خلیج فارس به شمار رفته و به دلیل همجواری با کشور عراق، یک منطقه استراتژیک از نظر تجاری و سیاسی محسوب می شود که با قرار گرفتن در محدوده منطقه آزاد تجاری اروند و نزدیکی به پالایشگاه آبادان و صنایع فولاد خوزستان فرصت مناسبی جهت سرمایه گذاری فراهم کرده است.
خرمشهر به‌جهت واقع‌شدن در مجاورت خلیج فارس و کشور عراق، از اهمیت استراتژیک اقتصادی، تجاری و سیاسی ویژه‌ای برخوردار است. این شهر در انتهایی‌ترین نقطه استان خوزستان قرار گرفته و اسکله‌های آن در کرانه‌های رودخانه اروندرود جای گرفته ‌است.
در حال حاضر شرکت هدایت کشتی خلیج فارس با داشتن ۱۴ نفر راهنما و ۱ فروند قایق راهنمابر خدمات راهنمایی را در بندر خرمشهر، ارائه می نماید.

 

آدرس و تماس:
 آدرس شعبه: خرمشهر، خیابان فردوسی، نرسیده به گمرک ، ابتدا خیابان کیومرث ، پلاک ۹۴
تلفکس: ۰۶۱۵۳۵۱۳۷۶۵

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – نرسیده به پارک وی – خیابان افق – پلاک ۶
تلفن: ۰۲۱۲۶۲۹۰۸۱۹
فکس: ۰۲۱۲۶۲۹۱۳۰۴۰
ایمیل:  info@pgpilotco.ir
وبسایت: https://www.pgpilotco.ir
۰ ۰ رأی
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
بازخوردها
مشاهده همه دیدگاهها